روزانه تعداد بسیار زیادی نمایشگاه در سراسر ایران و جهان برگزار میگردد که هدف تمام شرکت کنندگان معرفی برند خود به مراجعه کنندگان میباشد.

اصلی ترین نکته برای شرکت در هر نمایشگاهی داشتن طراحی غرفه نمایشگاهی متمایز میباشد تا بتواند برند شما را متمایز از سایر رقبا نمایش دهد.

مجموعه غرفه سازی هونام با سال ها تجربه در ساخت و طراحی غرفه نمایشگاهی موفق برای ده ها برند معتبر ، یکی از برترین مجموعه های غرفه سازی نمایشگاهی در سراسر ایران میباشد.

اگر شما برای شرکت در نمایشگاه بروشورهای معرفی محصولات و خدمات یا کاتالوگ هایی چاپی و کاغذی را آماده نموده ایید و می خواهید در طول نمایشگاه به مراجعین به غرفه خود توزیع کنید،نکته ایی که حتما در طراحی غرفه نمایشگاهی باید لحاظ کنید نظم در ارائه کاتولوگ ها و بروشورهای نمایشگاهی است تا حتما در دید مراجعین باشد . به جای قراردادن بروشورهای تبلیغاتی شرکت روی میز موجود در داخل غرفه از باکس ها و استندهای مخصوص بروشور موجود در بازار انتخاب کنید تا کالالوگ که اصلی ترین معرف محصولات شما هستند  را در جایگاه مناسب و جلوی دید  نمایش دهید! ،

طراحی غرفه نمایشگاهی
       طراحی غرفه نمایشگاهی                                                                                                           

 

اگر کاتالوگ های شما مطالب زیادی جهت مطالعه دارند که می خواهید از آن ها استفاده کنید لحاض کردن یک قفسه سیمی ساده در هنگام طراحی غرفه نمایشگاهی می تواند یک جایگزین مناسب و ارزان باشد یکی دیگر از استراتژی های عالی برای صرفه جویی در هزینه ساخت غرفه نمایشگاهی در نمایشگاه ها، خرید استند هایی است که کاربرد دوگانه ای دارند. به عنوان مثال، جایگاه کاتولوگ یا استند کاتال.گ قابل حمل که شما می توانید محصولات را در طبقات بالای استند به نمایش بگذارید، یا فقط از آن به عنوان یک تبلت استفاده کنید! بدون توجه به سبک و اندازه، استند کاتولوگ باید به این نکته توجه داشت که برای نمایش صحیح کاتولوگ و بروشورها که هزینه زیادی هم بابت چاپ آنها مبشود  باید استراتژی چیدمان و دسترسی آسان را در طراحی غرفه نمایشگاهی داشته باشید.

در غرفه سازی نمایشگاهی استفاده از استند کاتالوگ بسیار اثر بخش خواهد بود و می تواند در ایجاد ارتباط موثر با بازدید کنندگان از غرفه کمک نماید قبل از شروع غرفه سازی نمایشگاهی حتما باید جایگاه مناسب دیده شود.

اگر شما قصد ساخت غرفه نمایشگاهی در تمام نمایشگاه های ایران را دارید میتوانید با مجموعه غرفه سازی هونام در تماس باشید .

طراحی غرفه نمایشگاهی خاص برای نمایشگاه ها و رضایت شما هدف اصلی مجموعه هونام میباشد.